Slovan Bratislava potrebuje zúžiť káder, dvaja hráči už odišli

Slovenský futbalový majster Slovan Bratislava poslal už druhýkrát srbského stredopoliara Dejana Dražiča Dražič na hosťovanie do poľského Zaglebie Lubin. "Belasí" sa tiež dohodli s gréckym útočníkom Georgiosom Tzovarasom na rozviazaní zmluvy.
Admin dňa Saturday 03 October 2020 - 08:38:23
Čítať/Zaslať komentár : 0
Pošli niekomu  verzia pre tlač  

Diskusia

  Vlákno Odosielateľ Zobrazenia Odpovede Posledná odpoveď
O minulosti a súčasnosti (Politika) Admin 912 19 Admin
Sun Jun 27 2021, 04:36AM 
Pjakin vysvetľuje (Zo sveta) Admin 282 7 Admin
Sat May 29 2021, 02:27AM 
Informačná vojna (Bezpečnosť a obrana) Admin 658 18 Admin
Fri Nov 27 2020, 12:59PM 
Štefan Harabin (Politika) Admin 188 0 -
 
Pjakin odpovedá (Zo sveta) Admin 505 9 Admin
Thu Oct 29 2020, 07:21AM 
Analýza situácie (Zo sveta) Admin 212 1 Admin
Sun Sep 06 2020, 07:47AM 
Svobodne Universum (Spravodajstvo) Admin 376 4 Admin
Tue Jun 23 2020, 08:42AM 
Casus belli (Zo sveta) Admin 1254 28 Admin
Thu Jun 18 2020, 10:31AM 
Podľa Štefana Harabina (Politika) Admin 369 2 Admin
Sun Jun 07 2020, 03:27AM 
O civilizácií (Ekonomika a život) Admin 582 6 Admin
Mon Jun 01 2020, 07:38AM 
Dobré ráno (Spravodajstvo) Admin 598 7 Admin
Fri May 29 2020, 07:58AM 
Mediálny Wrestling (Spravodajstvo) Admin 317 1 Admin
Thu May 28 2020, 02:32AM 
S Harabinom o práve (Spravodajstvo) Admin 1459 27 Admin
Mon May 25 2020, 02:57PM 
Otázky a odpovede (Zo sveta) Admin 366 3 Admin
Sat May 23 2020, 12:51PM 
Otázka a odpoveď (Zo sveta) Admin 674 8 Admin
Sat May 02 2020, 02:58AM 
Pod lampou (Ekonomika a život) Admin 318 1 Admin
Sun Apr 26 2020, 06:00AM 
Info vojna (Spoločnosť a šport) Admin 423 5 Admin
Fri Apr 24 2020, 05:45PM 
Spoločnosť budúcnosti (Z domova) Admin 389 3 Admin
Wed Apr 22 2020, 04:29AM 
Naše půda je v dezolátním stavu. (Spravodajstvo) Admin 278 0 -
 
tázka - Odpověď (Spravodajstvo) Admin 438 4 Admin
Fri Apr 10 2020, 03:14AM 
TK Igora Matoviča (Bezpečnosť a obrana) Admin 410 3 Admin
Sat Apr 04 2020, 07:10AM 
Národohospodárska situácia Slovenska (Ekonomika a život) Admin 499 4 Admin
Thu Apr 02 2020, 04:04AM 
Kočner by mal povedať pravdu a urobiť pokánie (Bezpečnosť a obrana) Admin 670 7 Admin
Fri Mar 27 2020, 06:01AM 
Info vojna (Politika) Admin 769 12 Admin
Fri Mar 27 2020, 03:01AM 
Piati sudcovia môžu byť stíhaní aj väzobne (Bezpečnosť a obrana) Admin 545 7 Admin
Wed Mar 18 2020, 12:22PM 
Matovič vyhral voľby, PS/Spolu, KDH, SNS a Most-Híd mimo (Politika) Admin 772 7 Admin
Mon Mar 02 2020, 05:26AM 
Vlákna: 747 | Odpovede: 1090 | Zobrazenia: 394944

Kategórie noviniek